V pátek proběhne v rámci akce Designblok 2015 slavnostní otevření nového showroomu na Praze 7, který představí tvorbu nastupující generace designérů v oblasti módy a užitého umění.

Showroom KONCEPT STORY, jenž sídlí na Řezáčovo náměstí, se od října stane pomyslným domovem pro práci 10 tvůrců, které spojuje podobný přístup k tvorbě. “To, co tvorbu všech prezentujících designérů sdružuje, je silný příběh, který potřebují ke vzniku každého díla,” doplňuje autorka projektu Eliška Lhotská, jež zároveň reprezentuje nedalekou galerii ZÁŘÍ. Kromě šperkařky Lhotské na vás v showroomu bude dále čekat šperkařské duo lessmore, které tvoří Adéla Weisenbergerová a Markéta Šumová (jejíž úchvátný náramek DONELLE nafotila pro editorial Lost Identity), šperkařka Nastassia Aleinikava, módní značky Shoedaism (Karin Říhová) a Petiteé (Petra Pitelková), designérská studia najs. (Tereza Severýnová), Durch Duo (Dana Elsterová, Anežka Podzemská) a MORPHE (Kristýna Malovaná), a Ondřej Vicena s brýlovým projektem Optiqa.

Vedle stálé prezentace zmíněných designérek a designérů showroom jednou za tři měsíce přivítá i zajímavé hosty, kteří zde také představí svou práci. Akce s názvem STORY 1 se zaměří na sklo a prezentovat se na ní bude Zdeněk Lhotský a Kateřina Handlová.

KONCEPT STORY // Řezáčovo nám. 2 P7

slavnostní otevření: pátek 23. října 2015 // 18.00

veškeré další informace najdete na konceptstory.cz a oficiální FB události

foto: archiv koncept story